III edycja akcji “Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi” w Kozienicach (16-17.06.2018)

 

Przed nami kolejna akcja wielkich serc.

Już w tę sobotę i niedzielę na terenie całych Kozienic odbędzie się trzecia edycja akcji Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi, organizowanej przez Fundację Energia-Działanie. Kampania ma na celu wsparcie kobiet zmagających się z nowotworami, a także promocję profilaktyki zdrowotnej.

 

Rozmowa z Beatą Smykiewicz-Różycką – prezesem Fundacji Energia Działanie (26.05.2018)

Rozmowa z Beatą Smykiewicz-Różycką – prezesem Fundacji Energia Działanie (30.10.2017)

II edycja kampanii społeczno-charytatywnej Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi

W dniach 17 – 18 czerwca odbyła się II edycja kampanii społeczno-charytatywnej Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersipołączonej z piknikiem rodzinnym, zorganizowana przez Fundację Energia-Działanie z Kozienic. Patronat honorowy nad imprezą sprawowali: Starosta Powiatu Kozienickiego Andrzej Jung oraz Burmistrz Gminy Kozienice Tomasz Śmietanka. Kampania sponsorowana przez Eneę Wytwarzanie, Enap S.A. oraz Esselte

Kozienice. Kwesta, koncerty i inne atrakcje. Za nami druga Ida Czerwcowa!

Trzy koncerty, szereg najróżniejszego rodzaju turniejów, kwesta uliczna, wykłady i warsztaty, ale przede wszystkim pomoc chorym kobietom w walce z rakiem i upowszechnianie profilaktyki wczesnego wykrywania raka piersi - tak w największym skrócie wyglądał finał II edycji kampanii społeczno-charytatywnej "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi", zorganizowanej przez Fundację Energia-Działanie.

Ida Czerwcowa 2017. Wiemy, ile udało się zebrać podczas tegorocznego finału

10 692,34 zł i trochę waluty obcej (kilka euro, dolarów i innych) udało się zebrać podczas tegorocznego finału akcji "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi", który odbywał się w dniach 17-18 czerwca w Kozienicach. Kozienicka akcja ma dwa równoległe cele. Połowa zebranych w tym roku środków zostanie przeznaczone na wsparcie dla 4 kobiet zmagających się z nowotworem piersi, druga pula posłuży do sfinansowania badań dla kobiet w przedziale wiekowym 18-49, a więc w tym, który nie jest objęty ogólnopolskim programem profilaktyki NFZ.

Ida Czerwcowa – akcja charytatywna w Kozienicach (17-18.06.2017)

Kwesta, koncerty i inne atrakcje. Za nami druga Ida Czerwcowa!

Trzy koncerty, szereg najróżniejszego rodzaju turniejów, kwesta uliczna, wykłady i warsztaty, ale przede wszystkim pomoc chorym kobietom w walce z rakiem i upowszechnianie profilaktyki wczesnego wykrywania raka piersi - tak w największym skrócie wyglądał finał II edycji kampanii społeczno-charytatywnej "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi", zorganizowanej przez Fundację Energia-Działanie. Akcji patronowały Kozienice24.pl

W Kozienicach rusza Ida Czerwcowa 2017. To profilaktyczna akcja antynowotworowa, festyn i koncert

W sobotę i niedzielę, 17-18 czerwca w Kozienicach odbędzie się druga edycja akcji Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi, organizowanej przez Fundację Energia-Działanie. Do udziału zaprasza jej prezes Beata Smykiewicz-Różycka.

Ruszyła Ida Czerwcowa 2017. Za nami pierwszy dzień, jutro wielki finał

Zawody matematyczne, turniej siatkówki, spotkanie z olimpijczykiem i mistrzem świata, teatr uliczny i zbiórka pieniędzy na rzecz chorych kobiet oraz profilaktykę badań raka piersi. W sobotę rozpoczęła się drugi finał kampanii "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi". Już dziś sporo się działo, ale największe emocje czekają nas w niedzielę. Imprezie patronują Kozienice24.pl

Ida Czerwcowa, turniej siatkówki, rajd klasyków... Zobacz, co będzie się działo

Przed nami kolejny szalony, pełny wrażeń weekend w Kozienicach i okolicach. Po raz kolejny czekają nas koncerty i imprezy sportowe, ale również okazja do pomocy innym. Na Kozienice24.pl tradycyjnie sprawdzamy co i kiedy będzie się działo.

Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi

Fundacja Energia-Działanie w Kozienicach zaprasza do współudziału i współrealizacji II edycji kampanii społeczno-charytatywnej Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi, która odbędzie się w dniach 17-18 czerwca 2017 r. na terenie miasta Kozienice.

Znamy pełen program drugiej Idy Czerwcowej. Będzie się działo, pomóż i Ty!

Koncerty, turnieje, różnego rodzaju zawody, piknik rodzinny... już w dniach 17-18 czerwca na terenie całych Kozienic odbędzie się druga edycja akcji Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi, organizowanej przez Fundację Energia-Działanie. Akcji patronują Kozienice24.pl

Rozmowa z Beatą Smykiewicz-Różycką – prezesem Fundacji Energia-Działanie (05.06.2017)

Mają raka na celowniku. W Kozienicach będzie turniej paintballa laserowego

Grupa Dyed Wolves zaprasza do udziału w turnieju paintballa laserowego "spIDball Laser Tag" i wsparcia kampanii charytatywnej "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi".

Ida Czerwcowa - Stop rakowi piersi

Szanowni Państwo, dziękując za zaangażowanie w walkę z rakiem piersi podczas ubiegłorocznej kampanii społeczno-charytatywnej "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi", serdecznie zapraszamy do włączenia się w realizację kolejnej, tym razem 2-dniowej edycji.

Pomogą w walce z rakiem chorym kobietom. To będzie akcja wielkich serc

Już w dniach 17-18 czerwca na terenie całych Kozienic odbędzie się druga edycja akcji Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi, organizowanej przez Fundację Energia-Działanie. Kampania ma na celu wsparcie kobiet zmagających się z nowotworami, a także promocję profilaktyki zdrowotnej.

Rozmowa z Beatą Smykiewicz-Różycką – prezesem Fundacji Energia-Działanie (09.03.2017)

Beata Smykiewicz-Różycka Człowiekiem Roku 2016

Nauczycielka z wieloletnim stażem, logopeda, od 2015 roku prezes zarządu Fundacji Energia Działanie, którą współtworzyła - Beata Smykiewicz-Różycka, dzięki uznaniu mieszkańców powiatu kozienickiego otrzymała tytuł: Człowiek Roku 2016.

Dzielimy się, czym mamy - podziel się i Ty 😉

22 października 2015r. prezes zarządu Fundacji Energia - Działanie, Beata Smykiewicz-Różycka, oddała komórki macierzyste 64-letniej Amerykance. Kobieta dzięki temu wyzdrowiała 🙂

Ida Czerwcowa. Stop Rakowi Piersi – kampania społeczna w Kozienicach – Kronika Kozienicka (19.06.2016r.)

Ida Czerwcowa

Ida Czerwcowa to akcja charytatywna zainicjowana przez Fundację Energia-Działanie. Jej finał miał miejsce 19 czerwca.

Fundacja Energia-Działanie z Kozienic ogranizuje kampanię

Radomskie Echo Dnia objęło patronatem medialnym kampanię społeczną "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi".

Patronat Honorowy Burmistrza Gminy Kozienice

Burmistrz Gminy Kozienice dr inż. Tomasz Śmietanka objął Patronatem Honorowym kampanię społeczno-charytatywną "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi"

Patronat Honorowy Starosty Powiatu Kozienickiego

Starosta Powiatu Kozienickiego objął Patronatem Honorowym kampanię społeczno-charytatywną "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi"

Pomogą chorej koleżance oraz innym kobietom w walce z nowotworem

Portal internetowy kozienice24.pl objął patronatem medialnym kampanię społeczną "Ida Czerwcowa. Stop rakowi piersi".

Beata Smykiewicz-Różycka Kobietą Przedsiębiorczą 2015

Nominowana przez dziennikarzy, debiutująca w plebiscycie organizowanym przez redakcję Echa Dnia, prezes zarządu Fundacji Energia - Działanie, Beata Smykiewicz-Różycka, dzięki uznaniu mieszkańców powiatu kozienickiego, zdobywając II miejsce, otrzymała tytuł: Kobieta Przedsiębiorcza Roku 2015.

Rozmowa z prezesem zarządu Fundacji Energia – Działanie, Beata Smykiewicz-Różycką – Kronika Kozienicka (05.04.2016r.)