Numeru telefonu rejestracji na USG piersi: +48 611 31 81
Numeru rachunku w Banku Pekao S.A.: 50 1240 5862 1111 0010 6221 2152
Kup książkę „Okruchy dnia, czyli Krzysiek i inne zapiski” na platformie Charytatywni Allegro - KLIKNIJ TUTAJ
Kup poduszkę-serce dla kobiet po mastektomii na platformie Charytatywni Allegro - KLIKNIJ TUTAJ
Byliście na wakacjach? My też 🙂

Dzień Energetyka 2018

Dnia 01.09.2018r. podczas obchodów Dnia Energetyka nad jeziorem kozienickim wraz z wolontariuszkami ze Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum, Fundacją DKMS, Fundacją „Hospicjum-Razem możemy więcej” oraz 70. wolontariuszy Fundacji Energia-Działanie przy wsparciu Klubu Młodzieżowego Wolontariatu „Skrzydła” funkcjonującego w Kozienickim Domu Kultury im. Bogusława Klimczuka, działaliśmy na rzecz profilaktyki raka piersi i raka krwi.
Nasi wolontariusze rejestrowali potencjalnych dawców szpiku kostnego, roznosili materiały reklamowe zachęcające do profilaktycznych badań USG piersi, informowali o miejscach przyjaznych kobietom zmagającym się z chorobami nowotworowymi oraz ich skutkami. Amazonki z warszawskiego stowarzyszenia po raz kolejny poprowadziły nieodpłatne warsztaty z samobadania piersi na fantomach. Reprezentantki Fundacji „Hospicjum-Razem możemy więcej” szerzyły wiedzę dotyczącą opieki paliatywnej w ramach hospicjum domowego.
A wszystko to miało miejsce w strefie zdrowia utworzonej przez Wolontariat Pracowniczy Enei Wytwarzanie w Świerżach Górnych.

Triathlon w Kozienicach

Na Triathlonie organizowanym przez Jerzego Górskiego a sponsorowanym przez Eneę. Organizator przeznaczył 10% wpisowego od każdego zawodnika na badanie piersi kobiet z Ziemi Kozienickiej w przedziale wiekowym 18-49 lat – grupa nieobjęta programem profilaktyki NFZ.
I tak oto konto fundacji zasiliła kwota 1737 PLN 🙂
Jak zwykle były z nami wolontariuszki ze Stowarzyszenia Amazonki Warszawa-Centrum.
A wszystko – na zdrowie Pań 🙂
Serdecznie dziękujemy 🙂